Aquard

Technik serwisu

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

AquaRD Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku  jest przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem nowych technologii oraz ich wykorzystywaniem w procesie projektowania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny sterowania, kontroli, komunikacji i transmisji bezprzewodowej

Jeśli szukasz dynamicznej i niestacjonarnej pracy, w której wykorzystasz i rozwiniesz swoją wiedzę z zakresu pomiarów, automatyki i elektrotechniki. Zachęcamy do przesłania swojego CV oraz startu w rekrutacji na stanowisko technika serwisu.

Zakres obowiązków

  • montaż, uruchomienie i serwis autonomicznych punktów pomiarowych;
  • konfigurację oprogramowania wewnętrznego urządzeń;
  • montaż instalacji elektrycznych;
  • montaż czujników i urządzeń pomiarowych.

Wymagania

  • wykształcenia średniego technicznego (technik elektryk, automatyk lub pokrewne);
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane uprawnienia SEP kat. E do 1 kV.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i wiedzy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębienia wiedzy z zakresu nowych technologii;
  • możliwość rozwoju poprzez udział w kursach i szkoleniach branżowych;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • ścieżkę kariery zawodowej;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę Multisport.

  • Administratorem Danych Osobowych jest AquaRD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa, tel. 222578774 e-mail: aquard@aquard.pl zwana dalej „Spółką” lub korespondencyjnie na podany adres siedziby. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym kontakt jest możliwy za pośrednictwem e-maila na adres iod@aquard.pl lub pisemnie pisząc na adres Administratora z dopiskiem „dla Inspektora Ochrony Danych”.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez AquaRD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Spółce. Przyjmuję do wiadomości, że powyższą zgodę mogę być w każdej chwili wycofać, pisząc na iod@aquard.pl. Aplikacje, które nie zawierają powyższej klauzuli po zakończonym procesie rekrutacyjnym są usuwane. ‘’
Miejsce pracy
  • Mikołów pow. mikołowski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)