Operator maszyny leśnej - Harwester

Ośrodek Transportu Leśnego
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Inny

Umowa o pracę

DYREKTOR OŚRODKA TRANSPORTU LEŚNEGO W GORZOWIE
WIELKOPOLSKIM OGŁASZA NABÓR ZEWNĘTRZNY NA STANOWISKO:
Operator maszyny leśnej typu Harwester
1. Organizator naboru:
ul. Szpitalna 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 732 37 88
2. Tryb prowadzenia naboru:
Nabór prowadzony jest w oparciu o Regulamin naboru na wolne stanowiska pracy
w biurze RDLP w Szczecinie i jednostkach nadzorowanych przez RDLP w Szczecinie,
stanowiący załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 18 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów
Państwowych w Szczecinie z dnia 18.06.2020 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu
naboru na wolne stanowiska pracy w Biurze RDLP w Szczecinie i jednostkach
nadzorowanych przez RDLP w Szczecinie (zn. sprawy: DO.1101.6.2020).
3. Adresaci naboru:
Rekrutacja skierowana jest do osób posiadających odpowiednie kwalifikacje.
4. Opis stanowiska (zakres ważniejszych zadań):
- obsługa maszyny leśnej typu Harwester.
5. Wymagania obligatoryjne (podstawowe):
- uprawnienia na żurawie przenośne kat. II Ż,
- minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na maszynie leśnej typu harwester,
- prawo jazdy kat. B.
6. Wymagania dodatkowe (preferowane):
- mile widziane uprawnienia na pilarkę.
- minimum 2-letnie doświadczenie przy pracach związanych z pozyskaniem i zrywką drewna.
7. Oferowane warunki:
1) umowa o pracę,
2) praca w pełnym wymiarze w równoważnym systemie czasu pracy,
3) praca w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie,
4) świadczenia socjalne.
8. Miejsce wykonywania pracy:
Rejon obejmujący teren administracyjny RDLP Szczecin.
9. Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny, opatrzony własnoręcznym podpisem,
2) CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, opatrzone własnoręcznym podpisem,
3) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje zawodowe oraz przebieg pracy zawodowej, opatrzone własnoręcznym podpisem (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
4) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie do celów rekrutacji danych osobowych szczególnej kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub
orientacji seksualnej tej osoby), jeżeli kandydat zamierza z własnej inicjatywy
przekazać te dane do celów rekrutacji - (załącznik nr 1),
5) kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP (załącznik nr 2),
6) do oferty mogą być dołączone inne dokumenty, w tym opinie lub referencje z poprzednich miejsc pracy.
10. Termin i miejsce składania ofert:
Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 30.09.2022 r., do godz. 15:00,
- osobiście, w zamkniętej kopercie, w sekretariacie OTL w godzinach 7:00-15:00 od
poniedziałku do piątku,
- elektronicznie, na adres: @
- pocztą tradycyjną na adres: Ośrodek Transportu Leśnego ul. Szpitalna 2, 66-400
Gorzów Wielkopolski (o dacie wpływu decyduje data stempla pocztowego).
Każda z form przesłania ofert powinna być opatrzona klauzulą:
„Nabór na stanowisko - operator maszyny leśnej typu Harwester”
11. Informacje dodatkowe:
1. Złożone dokumenty będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej.
2. Dyrektor OTL zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną
tylko wybranych kandydatów.
3. Dyrektor OTL informuje, że nie odsyła dokumentów aplikacyjnych, jeśli kandydat nie
zaznaczy tego w ofercie. Nieodesłane dokumenty będą trwale zniszczone po upływie 2
tygodni od daty zakończenia postępowania rekrutacyjnego. Dokumenty kandydata,
który zostanie wyłoniony w procesie naboru, zostaną dołączone do jego akt osobowych.
4. Dyrektor OTL zastrzega sobie możliwość unieważnienia naboru na każdym etapie,
bez podania przyczyny.
5. Dyrektor OTL nie zwraca kandydatom kosztów związanych z rekrutacją. Do
udzielania informacji w sprawie naboru upoważniona jest Pani Anna Koziołek –
Kierownik Działu Pracowniczo-Administracyjnego.
Załączniki do ogłoszenia:
1. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
szczególnych kategorii danych z art. 9 ust. 1 RODO.
2. Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP.
3. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Załączniki do ogłoszenia dostępne są na stronie:
Dodana
Wygasa (dzisiaj)