Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.12.2023

Pracownik administracyjno-biurowy, Masarnia

Gminna Spółdzielnia SCh w Szadku
  • Szadek, łódzkie pow. zduńskowolski

Księgowy

Umowa o pracę

Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska" w Szadku zatrudni pracownika administracyjno-biurowego do zakładu produkcyjnego Masarni

Obowiązki :

obsługa klientów hurtowych i detalicznych
telefoniczna obsługa
przygotowanie raportów, sprawozdań
wystawianie dokumentów sprzedaży
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wewnątrz firmy

Wymagania :

wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki rachunkowość
umiejętność pracy pod presją
biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
wysoki poziom zdolności interpersonalnych, komunikatywność, wysoka kultura osobista
miejsce zamieszkania - w promieniu 20 km od Szadku
aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
gotowość do pracy w godzinach nocnych !!!

Oferujemy

umowę o pracę na pełny etat

atrakcyjne wynagrodzenie plus premia,

możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

bardzo bogaty pakiet socjalny (m.in. paczki świąteczne dla pracowników oraz ich dzieci, pożyczki nieoprocentowane)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV

Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o dołączenie zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Szadku, z siedzibą pod adresem: ul. Rynek 24, 98-240 Szadek (tel. nr: 43 821 - pokaż numer telefonu - ), wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 135 - pokaż numer telefonu - 6, posiadającą NIP 829 - pokaż numer telefonu - 5 i REGON 365 - pokaż numer telefonu - .

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Szadku możliwy jest pod numerem tel.: 43 821 - pokaż numer telefonu -

Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a, b, c i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) oraz art. 221 i innych właściwych przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141), a także innych przepisów prawa mających zastosowanie dla zatrudniania pracowników, a nadto prawnie uzasadnione interesy Administratora Danych Osobowych, konieczne ze względu na zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników oraz realizację zadań statutowych przez Gminną Spółdzielnię Samopomoc Chłopska w Szadku.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych, będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, a nadto podmioty przetwarzające dane w imieniu lub na zlecenie Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Szadku.

Dane osobowe Pani/Pana będą przechowywane przez okres niezbędny dla procesu rekrutacji i zostaną zniszczone niezwłocznie po jej zakończeniu, co nie dotyczy przypadku, gdy zostanie wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby dalszych rekrutacji.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, poprawienia, aktualizacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które zostało dokonane przed jej cofnięciem (prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody – nie obowiązuje, jeśli dane przetwarzane są na podstawie przepisów prawa).

Administrator Danych Osobowych w zakresie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany i Pani/Pana dane osobowe nie są profilowane.

Przysługuje Pani/Panu w każdej chwili, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, przetwarzanych w celu i na podstawie wskazanych powyżej.

W razie uznania, że przetwarzanie pozyskanych danych osobowych narusza Pani/Pana praw, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, tym niemniej nie podanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w bieżącej lub kolejnej rekrutacji.