Lektor języka angielskiego - BLOKI ZAJĘĆ

Ola
  • Białystok, podlaskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Szukasz stabilnej i stałej pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy firmą, która swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat. Przyjdź i przekonaj się sam co mamy dla ciebie przygotowane!

Profesjonalna szkoła językowa „SUKCES” w ZĄBKACH poszukuje osób na stanowisko lektora języka angielskiego.

OPIS STANOWISKA:

- Nauczanie języka angielskiego z pasją w maksymalnie 7 osobowych grupach dzieci i/lub młodzieży, dorosłych
- Zajęcia stacjonarne
- Systematyczne prowadzenie dzienników lekcyjnych
- Twórcze motywowanie do nauki

OCZEKIWANIA:

- Zaangażowanie
- Kreatywność w działaniu
- Doświadczenie zawodowe w nauczaniu mile widziane
- Kwalifikacje uprawniające do nauczania dzieci, młodzieży i/lub dorosłych

OFERUJEMY:

- Przyjazną i profesjonalną atmosferę współpracy
- Dostęp do zawodowych materiałów dydaktycznych
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Bloki zajęć
- Zawodowe szkolenie podnoszące kwalifikacje
- Możliwość zatrudnienia na "Umowa o pracę"

JEŻELI LUBISZ PRACĘ Z LUDŹMI, CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I SWOJĄ PASJĄ DO ANGIELSKIEGO ZARAŻAĆ INNYCH, WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV.

JESTEŚ DLA NAS.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)