Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.09.2022
NES Fircroft

Kierownik // Koordynator Robót Budowlanych

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym klientem jest generalny wykonawca działający w branży budowy dróg i w związku z pozyskaniem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót Drogowych

Zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót drogowych,
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja drogowa)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łódź
Opublikowana
Wygasła (5 dni)