Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.09.2022
Rebel Sp. z o.o

Specjalistka / specjalista ds. handlu hurtowego

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Rebel jest największym w Polsce wydawcą, hurtownikiem i sklepem oferującym nowoczesne gry planszowe.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Asmodee. Zachowaliśmy jednak to, dzięki czemu tak dobrze nam się razem pracuje – połączenie profesjonalizmu i geekowej atmosfery. Wyjątkowi ludzie, kultura otwartości i zaufania oraz stałe i bezpieczne zatrudnienie – to wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie w Rebelu.

Do naszego działu handlowego poszukujemy specjalistki / specjalisty ds. handlu hurtowego na pełny etat.

Zakres obowiązków

Twoje obowiązki:

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z odbiorcami hurtowymi;
  • tworzenie i utrzymanie długoterminowych relacji biznesowych;
  • pozyskiwanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu,
  • promowanie produktów i tworzenie ofert sprzedażowych;
  • prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych;
  • ​​monitorowanie aktualnych trendów w branży;
  • codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami;
  • przyjmowanie zamówień i realizacja zwrotów;
  • bezpośrednia bieżąca obsługa klientów oraz aktywność prosprzedażowa;
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych i poszerzanie sieci klientów B2B;
  • nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych;
  • sporządzanie analiz rynkowych oraz raportowanie wyników pracy;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;
  • raportowanie wyników podejmowanych działań;
  • stała współpraca z pozostałymi handlowcami i innymi działami firmy.

Wymagania

Wobec naszej kandydatki lub kandydata mamy następujące wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w rozwijaniu relacji biznesowych z osobami podejmującymi kluczowe decyzje;
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych;
  • doświadczenie w pozyskiwaniu leadów i klientów;
  • otwartość oraz swoboda w prowadzeniu rozmów biznesowych i sprzedażowych;
  • umiejętność poznawania potrzeb klienta;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność i skuteczność w realizacji zadań;
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji;
  • doświadczenie z obiegiem dokumentów – obsługa faktur i korekt;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1);
  • biegłość w obsłudze komputera i pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w ramach narzuconych zasad i procesów;
  • motywacja i zaangażowanie w pracę – determinacja w realizacji założonych planów i zadań;
  • wysoka kultura osobista i umiejętność komunikowania się z innymi osobami;
  • dokładność, sumienność i skrupulatność w realizacji obowiązków;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych oraz prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie dla nas:

  • doświadczenie z eksportem zagranicznym;
  • wysoka umiejętność analizowania danych;
  • znajomość podstaw księgowości;
  • umiejętność pracy zespołowej i świadomość komercyjna;
  • kreatywność i umiejętność szukania rozwiązań;
  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu;
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć do nauki;
  • elastyczność i skuteczne działanie bez prokrastynacji;
  • doświadczenie w branży wydawniczej;
  • znajomość produktów w ofercie handlowej Rebela – w szczególności gier planszowych;
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (najlepiej Microsoft Dynamics NAV).

Oferujemy

To, co oferujemy:

  • umowa o pracę na kwotę 5500–5700 PLN brutto/miesięcznie;
  • stabilne zatrudnienie – szukamy pracownika na lata;
  • coroczna waloryzacja wynagrodzenia;
  • praca od poniedziałku do piątku, możliwa praca hybrydowa (częściowo zdalna);
  • elastyczne godziny rozpoczęcia każdego dnia pracy (między 7:00 a 9:00);
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • ubezpieczenie na życie;
  • specjalistyczna pomoc psychologiczna i darmowe sesje psychoterapii;
  • nielimitowane konsultacje prawne i porady finansowe;
  • specjalny rabat dla pracowników na produkty z naszego sklepu;
  • dofinansowanie karty sportowej;
  • wszelki niezbędny sprzęt do pracy;
  • konto premium na Board Game Arena.

Warto wiedzieć, że:

  • miejsce pracy znajduje się w Gdańsku w siedzibie naszej firmy na ul. Budowlanych 64c (niedaleko stacji PKM Matarnia);
  • tworzymy środowisko pracy przyjazne dla osób o wszelkich preferencjach i poglądach;
  • w naszym dziale handlowym pracuje 15 osób, a firma zatrudnia około 100 pracowników;
  • w biurze wszyscy nasi pracownicy mają nielimitowany dostęp do wysokogatunkowej herbaty i kawy (ekspres automatyczny + mleko i napoje roślinne);
  • w naszej siedzibie znajduje się kilka dystrybutorów wody oraz automat do wody gazowanej;
  • co tydzień dostarczana jest porcja świeżych owoców dla wszystkich pracowników.

Podczas rekrutacji:

  • otrzymasz potwierdzenie, że Twoja aplikacja do nas dotarła;
  • dowiesz się, jak będzie wyglądał cały proces już na jego początku;
  • dostaniesz feedback, jeśli przejdziesz choć jeden etap procesu;
  • gwarantujemy partnerską atmosferę – Ty również możesz zadawać pytania;
  • nie będziemy nic ukrywać, dowiesz się, jak jest i czego możesz się spodziewać w pracy;
  • jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV – odpowiemy na nie w 72 godziny (z wyłączeniem dni wolnych).

Nie wierzysz? Sprawdź!

Aplikację wyślij na adres rekrutacja@rebel.pl. Pamiętaj, by Twoje CV zawierało klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rebel Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczny czas pracy
Karnety na siłownię
Owoce w pracy
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Prywatna opieka lekarska
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Służbowy laptop
Ubezpieczenie grupowe
Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest Rebel Sp. z o.o. 80-298 Gdańsk ul. Budowlanych 64c, NIP: 9571068214. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Aplikację wyślij na adres rekrutacja@rebel.pl. Pamiętaj by Twoje CV zawierało klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rebel Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Wynagrodzenie
  • 5 500 - 5 700 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (8 dni)

Pracodawca Rebel Sp. z o.o