Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.09.2022

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

International Freight Forwarder

Poznaj DONE! Deliveries

W DONE! stawiamy na ludzi utalentowanych, ukierunkowanych na proaktywne działania, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą dążyli do rozwoju osobistego, a także naszej marki DONE!

Nasza historia rozpoczęła się w 2013 roku, gdy w skład firmy wchodziło zaledwie kilka osób. Sprecyzowany przez lata cel i ambitne plany w towarzystwie olbrzymich nakładów pracy, inwestycji w rozwój pracowników oraz najnowsze technologie doprowadziły nas do DZIŚ!

Obecnie DONE! tworzy 150 specjalistów mówiących w 7 językach!, kształcących się na najlepszych uczelniach w Polsce, szkolących się u topowych trenerów, tworzących innowacyjne software oraz osiągających osobiste i zawodowe sukcesy!

Jak widzisz tworzymy aspirujące środowisko dla osób ceniących sobie międzynarodowe otoczenie, dynamizm, podążanie bądź wyprzedzanie trendów w branży oraz otwartość na zmiany!

Zakres obowiązków

Rola Shipping Agenta:

  • Proaktywne budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem
  • Zorganizowanie przewozu ładunków na terenie całej Europy według standardów DONE!
  • Organizacja stałych zleceń transportowych
  • Sprzedaż ładunków na giełdach transportowych
  • Zapewnianie wysokiej jakości usług TSL
  • Współpraca ze specjalistami z wewnętrznych działów bezpośredniego wsparcia spedycyjnego np. Track&Trace, Carrier Booking, Zlecenia czy Customer Care (!)Ten element wyróżnia DONE! w branży TSL

Abyś mógł/mogła maksymalnie wykorzystać swój potencjał i skupić się na obsłudze klientów oraz rozwoju w tym kierunku stworzyliśmy innowacyjne środowisko pracy. Działy, o których wspomnieliśmy wyżej realnie wspierają procesy spedycyjne np. odciążają przy obsłudze i sprzedaży ładunków, wypełnianiu niezbędnej dokumentacji, kontakcie z Klientami i Przewoźnikami 24/h.

Dzięki tak zorganizowanej pracy nasi spedytorzy otrzymują większą przestrzeń do aktywnego działania, które przekłada się na większą ilością napływających zleceń i wyższe zarobki.

Wymagania

  • Podejście biznesowe w kontaktach z Klientami zagranicznymi
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • Znajomość języka angielskiego, która pozwoli na swobodną komunikację (B1/B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego podejmowania decyzji oraz efektywnej pracy pod presją czasu

Oferujemy

Co dla Ciebie:

  • Profesjonalny onboarding
  • Praca przy wsparciu topowego managementu oraz liderów z branży spedycji express (jesteśmy partnerami – wszyscy w DONE! gramy do jednej bramki)
  • Zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się firmy w tym zaawansowanych technologicznie narzędzi pracy, tworzonych głównie przez nasz wewnętrzny dział R&D (!)Ten element wyróżnia DONE! w branży TSL
  • Bardzo dynamiczne środowisko pracy z szybkim procesem decyzyjnym i otwartością na nowatorskie rozwiązania wyznaczające trendy na ryku spedycji
  • Otwartość firmy na rozwój i podnoszenie Twoich kompetencji, liczne i topowe szkolenia w całej Polsce finansowane w całości przez DONE!
  • Indywidualnie dopasowana ścieżka kariery dzięki możliwości awansów pionowych i poziomych
  • Realny wpływ na tworzenie wizerunku marki DONE! na arenie międzynarodowej
  • Udział w kreowaniu nowoczesnego modelu biznesowego spedycji cyfrowej

Warunki współpracy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca w jednozmianowym systemie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – uczciwa podstawa i realny system premiowy
  • Pakiet szkoleń podnoszący Twoje kompetencje po roku współpracy
  • Praca na terenie Andrychowa z możliwością przejścia na tryb hybrydowy po okresie onboardingu
  • Pakiet benefitów

Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe ubezpieczenie
Karta Multisport
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 34-120 Andrychów Batorego 35, NIP: 5542945426. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Batorego 35, 34-120 Andrychów, NIP: 5542945426zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Andrychów pow. wadowicki, Małopolskie
Wynagrodzenie
  • 3 100 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (9 dni)

Pracodawca Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.