Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.09.2022
BDE Spółka z o.o.

Praca przy zbiorach kwiatów w Niemczech

Pracownik fizyczny

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

 Nasza Firma istnieje na rynku od 2010r. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnieniem osób do pracy na terenie Niemiec przy zbiorze kwiatów. Jest to nie tylko praca sezonowa, zatrudniamy przez cały rok. Nie jesteśmy pośrednikiem, każdy z pracowników zatrudniany jest bezpośrednio u nas. Mały stały kontakt z każdym z pracowników przez cały okres umowy, służymy pomocą i w każdej sprawie można się do nas zwrócić. Pracownicy są pod stałą opieką polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech.

8 Euro netto za godzinę

Poszukujemy osób, które chciałyby pracować przy kwiatach w ogrodnictwie, w Niemczech przy granicy z Holandią.

Są to proste prace takie jak sadzenie, sortownie i pakowanie kwiatów.

Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy i pokażemy.

Bez doświadczenia i znajomości języka.

Mile widziane prawo jazdy

Telefon: 95 757 97 57

lub

95 757 09 90

Zakres obowiązków

- praca w szkarniach i na polu

- sadzenie kwiatów lub cebulek

- pakowanie

- sortowanie kwiatów

- kompozycje kwiatowe

- praca przy taśmie

- pielęgnacja i czyszczenie kwiatów

- montaż i demontaż wózków na kwiaty (Panowie)

Wymagania

- chęć i mobilizacja do pracy

- sumienność

- pracowitość

- punktualność

Oferujemy

- Szybkie wyjazdy

- Stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora

- Legalne zatrudnienie

- Dodatkowe, bezpłatne ubezpieczenie na terenie Niemiec

- Bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych domach jednorodzinnych

- Telewizję Polską w pokojach

- Bezpłatne dojazdy do pracy na miejscu - samochody służbowe

- Wsparcie i organizację transportu z Polski

- Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

- Profesjonalną obsługę, która pomoże Ci w załatwieniu wszelkich formalności

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Miejsce pracy
  • Słońsk pow. sulęciński, Lubuskie
Opublikowana
Wygasła (3 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.