Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.09.2022
NES Fircroft

Project Manager IT

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, globalnego lidera zajmującego się zieloną energią, produkcją i dystrybucją energii odnawialnej.

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu modernizacji krajobrazu systemowego portfela aplikacji do zaawansowanego zarządzania informacjami,
  • Udział w projektach związanych z aplikacjami mającymi wpływ na tysiące użytkowników współpracującymi z zewnętrznymi dostawcami aplikacji,
  • Tworzenie pomostu między biznesem a IT w celu zapewnienia ciągłego wsparcia aplikacji i usług IT dla potrzeb biznesowych,
  • Udział w działaniach projektowych określonych przez agile, dużych i małych projektach, projektach analitycznych.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, wypełniając lukę między technologią a biznesem,
  • Umiejętność współpracy w ramach projektów IT,
  • Doświadczenie w przyjmowaniu perspektywy biznesowej, z naciskiem na tworzenie wartości i komunikację z najwyższym kierownictwem,
  • Proaktywne i systematyczne podejście do swoich zadań,
  • otwarte i zorientowane na świadczenie usług oraz posiadają
  • Silne umiejętności w zakresie komunikacji werbalnej i pisemnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji
    na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w oryginalnym, międzynarodowym zespole,
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (2 dni)