Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.09.2022
NES Fircroft

Specjalista ds projektowania płytek drukowanych PCB

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, globalnego lidera w zakresie projektowania i produkcji układów napędowych, interfejsów użytkownika oraz elektronicznych układów sterowania, prowadzę aktualnie rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. projektowania płytek drukowanych PCB (PCB Design Engineer)

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie layout’u płytek drukowanych we współpracy z liderem projektu i innymi działami (Hardware, Mechanika, Testy, Planowanie Produkcji, Jakość) oraz klientem;
  • Międzynarodową współpracę z powiązanymi działami w koncernie;
  • Tworzenie i dokonywanie zmian na schematach elektronicznych;
  • Tworzenie i dokonywanie zmian layout’u komponentów dla nowych produktów;
  • Kontakty z dostawcami i wytwórcami płytek elektronicznych oraz opiekę nad danymi technicznymi płytek.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Min. 2 letniego doświadczenia zawodowego w tworzeniu layout’u płytek drukowanych (preferowana branża: przemysłowa, motoryzacyjna, sprzętu domowego);
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word);
  • Wiedzy i doświadczenia z zakresu Design for Testability (DFT) oraz Design for Manufacturability (DFM);
  • Bardzo dobrej wiedzy na temat procesu powstawania / produkcji płytek drukowanych;
  • Znajomości aspektów kompatybilności elektromagnetycznej EMC w powiązaniu z projektowaniem PCB;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie – min. B2);
  • Wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: elektronika, elektryka, mechatronika itp.)

Oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku;

  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);

  • Pracę hybrydową - z przewagą pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu, bądź 4 dni w miesiącu w biurze);

  • Pakiety: Medyczny, Socjalny;

  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (2 dni)