Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.09.2022
NES Fircroft

Inżynier Budowy / OZE

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Klientów, firm z poziomu generalnego wykonawcy w branży OZE, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Realizowane projekty: cała Polska

Zakres obowiązków

  • Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej (WN, SN i NN) oraz OZE
  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Koordynowanie prac ekip montażowych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy
  • Przyjmowanie, ewidencja i dystrybucja korespondencji wewnętrznej i oraz przygotowanie korespondencji zewnętrznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – elektryk/elektrotechnika
  • Znajomość MS Office oraz AutoCAD
  • Gotowość do pracy w delegacji.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1/B2) lub/i angielski (B1/B2)

Oferujemy

  • Premia po zakończeniu kontraktu za zrealizowaną w terminie budowę i poprawę budżetu.
  • Dodatek za pracę w delegacji (rozliczane raz w miesiącu).
  • Komputer służbowy.
  • Telefon służbowy.
  • Zakwaterowanie w miejscu realizowanych kontraktów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość awansu.
  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (10 dni)