Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.09.2022
NES Fircroft

Specjalista ds. dokumentacji projektowej / branża OZE

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Klienta, specjalizującego się w dystrybucji i instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz budowie elektrowni fotowolaticznych w Polsce i zagranicą, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji projektowej

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i pozyskiwanie kompletnej dokumentacji związanej z procedurami formalno-prawnymi uzyskiwania decyzji środowiskowych, decyzji WZ, pozwoleń na budowę dla projektów budowy farm fotowoltaicznych na gruntach oraz dachach
  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji związanej z procedurami lokalizacyjnymi inwestycji
  • Pozyskiwanie pozostałej dokumentacji związanej z innymi wymaganymi szczególnymi przepisami prawa procedurami administracyjnymi (dodatkowe opinie, uzgodnienia, pozwolenia)
  • Bieżąca współpraca z organami administracyjnymi w zakresie procedur związanych z realizacją prowadzonych projektów, w tym w zakresie wszelkich dokumentów niezbędnych do uruchomienia i zakończenia inwestycji
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji, w tym zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz archiwizacja dokumentów
  • Pozyskiwanie dokumentacji projektowej (mapy, wypisy, wyrysy)
  • Bieżąca współpraca z działami m.in. handlowym, prawnym i pozyskiwania gruntów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, energetyka, elektrotechnika, inżynieria środowiska)
  • Dardzo dobra organizacja pracy własnej znajomość AutoCAD, MS Office
  • Dbałość o szczegóły, sumienność oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań bardzo
  • Mile widziane będzie doświadczenie zdobyte w firmie z branży energetycznej lub elektrycznej
  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w firmie z branży OZE i związane z rozwojem projektów PV będzie bardzo dużym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Praca w rozwijającym się sektorze OZE
  • Możliwość uczestniczenia w bardzo dużych oraz wymagających projektach
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami, w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia
  • Biuro w centrum warszawy (niedaleko stacji metra)
  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (2 dni)