Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

ELEKTRYK

Firma KLIMORS  działająca od 30 lat na rynku chłodniczym i klimatyzacyjnym

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Kozy- praca na wyjazdach od poniedziałku do piątku

Więcej informacji pod numerem telefonu: 602-515-816.

Zakres obowiązków

  • montaż i obsługa elektryczna urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

  • obsługa automatyki i sterowania

  • uruchamianie układów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

  • lokalizowanie przyczyn wystąpienia awarii instalacji elektrycznych

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych

  • inne czynności wynikające ze specyfiki stanowiska

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze o specjalności elektrycznej, elektrotechnicznej, teletechnicznej lub pokrewnej

  • uprawnienia SEP do 1 kV.

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia do wykonania pracy

  • pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów, projektów

  • pracę od zaraz

  • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Administratorem danych osobowych jest KLIMORS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa 43-340 Kozy ul. Krakowska 51, NIP: 9372664741. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o zawarcie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Klimors sp. z o.o. sp. k z siedziba w Kozach ul. Krakowska 51. Wyrażam zgodę na przechowywanie mojego CV przez okres 1 roku, w celu wykorzystania do przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska w firmie Klimors.
Miejsce pracy
  • Kozy pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)