Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.09.2022
NES Fircroft

Inżynier Procesu (napełnianie/zamykanie puszek)

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Zakres obowiązków

  • Obsługa zautomatyzowanej maszyny zajmującej się procesem zamykania puszek
  • Nadzór nad dwuetapowym procesem produkcyjnym
  • Wypełnianie dokumentacji technicznej oraz procesowej
  • Tworzenie nowych rozwiązań i ulepszeń
  • Po przejściu szkolenia – obowiązki trenerskie z ww procesu
  • Nagrywanie filmów instruktażowych dla pozostałych fabryk
  • Przeprowadzanie audytów
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Gotowość do odbycia miesięcznego szkolenia w Stanach Zjednoczonych
  • Min. 6-7 lat doświadczenia na relatywnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne, łatwość pracy w grupie
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Mile widziana wiedza z zakresu mechaniki i automatyki

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie Karty Multisport Plus
  • Wsparcie w relokacji (Wrocław)

  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (3 dni)