Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.09.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Sprzedawca, optyk

Salon Optyczny Nasze Okulary poszukuje osób do pracy na stanowisku:

- specjalista ds sprzedaży

- techik optyk okularowy

Umowa o pracę na pełny etat.

Zakres obowiązków

Specjalista ds sprzedaży

  • obsługa klienta - sprzedaż okularów i akcesoriów w salonie optycznym
  • odczytywanie wytycznych przygotowanych przez lekarza okulistę, optometrystę,
  • wykonywanie napraw i konserwacji okularów na zlecenie klienta
  • sprawdzanie ustawienia szkieł w oprawie
  • kontakt z klientem
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Technik optyk

  • odczytywanie wytycznych przygotowanych przez lekarza okulistę.
  • wykonywanie napraw i konserwacji okularów na zlecenie klienta.
  • szlifowanie prac okularowych

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży,
  • Wskazana znajomość szkieł okularowych,
  • Znajomość obsługi mMedici będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi terminala płatniczego, kasy fiskalnej,

Oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Praca w miłym zespole.
  • Stabilne miejsce pracy,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Joanna Wieczorek Nasze Okulary 41-902 Bytom Powstańców Warszawskich 64a/1, NIP: 9542294244. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Joanna Wieczorek Nasze Okulary 41-902 Bytom Powstańców Warszawskich 64a/1, NIP: 9542294244 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (10 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.