Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.09.2022
FENICE Poland

Specjalista IT

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

FENICE Poland jest liderem na polskim rynku energetyki przemysłowej oferując szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów. Firma należy do światowego koncernu energetycznego Electricité de France (EDF), W Polsce obecna jest od 1998 roku. Misją firmy jest tworzenie wartości dla klientów i właścicieli poprzez strategiczne partnerstwo w procesie outsourcingu działalności energetyczno – ekologicznej w przedsiębiorstwach przemysłowych. Zasady takie jak: orientacja na klienta, gospodarność, rozwój kompetencji i zaangażowanie pracowników, bezpieczne środowisko pracy oraz odpowiedzialność społeczna są podstawą tożsamości i przesłankami sukcesu firmy. EDF FENICE Poland to partner idealny dla biznesu sektora przemysłowego.

FENICE Poland poszukuje:

miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowej pracy oraz bieżące utrzymywanie sieci komputerowej,
  • Monitoring utrzymywanych urządzeń IT/OT,
  • Merytoryczną oraz techniczną pomoc dla użytkowników systemu,
  • Szkolenie nowych użytkowników systemu informatycznego,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem sieci,
  • Nadzór nad systemami sieciowymi,
  • Prowadzenie ciągłego szacowania ryzyka dla aktywów IT/OT,
  • Nadzór nad systemami (analiza wydarzeń, wykonywanie kopii zapasowych),
  • Instalację i konfigurację stacji roboczych i innych urządzeń należących do obszaru IT/OT.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu informatyki) lub ostatni rok studiów,
  • Znajomość i doświadczenie administrowania serwerowych systemów operacyjnych Windows Server i Linux,
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami LAN i WAN,
  • Doświadczenie w administracji środowiskiem Active Directory,
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych: Bash, Perl, PS,
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego/sieciowego,
  • Doświadczenie i umiejętność wsparcia użytkowników,
  • Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy i rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu MikroTik RouterOS oraz CISCO,
  • Znajomość platform wirtualizacyjnych oraz konteneryzacji systemów,
  • Doświadczenie w monitoringu systemów automatyki przemysłowej,
  • Znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa sieci komputerowych,
  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów ERP,
  • Doświadczenie w realizacji zapisów normy ISO27001 oraz prowadzenia dokumentacji,
  • Wiedza z zakresu Ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa.

Technologie, których używamy:

Wymagane:

  • Active Directory
  • Bash
  • Helpdesk (ticket system)
  • LAN/WAN
  • Linux
  • VMware
  • Windows
  • ZABBIX / Nagios

  • CISCO
  • Database
  • MikroTik
  • SAP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia, premia urlopowa, premia efektywnościowa, premia świąteczna, nagrody jubileuszowe),
  • pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (m.in.: pakiet medyczny, karty Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku, kolonii i obozów dla dzieci, nagrody dla dzieci pracowników za wyniki w nauce, spotkania integracyjne),
  • rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,
  • specjalistyczne branżowe szkolenia,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

    Aplikacje zawierające CV należy przesłać na adres e-mail, za pomocą przycisku "Aplikuj", składać w siedzibie firmy: FENICE Poland Sp. z o.o., ul. Komorowicka 79A, 43-300 Bielsko-Biała, lub poprzez formularz na stronie internetowej w zakładce „praca”.

  • Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pana/i danych osobowych jest FENICE Poland Sp. z o.o. KRS 0000015712 lub FENICE SERVICES Polska Sp. z o.o. KRS 0000331013, Bielsko-Biała ul. Komorowicka 79A w zależności od tego, z którym Podmiotem chce Pani/Pan nawiązać stosunek pracy. 2) We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można skontaktować się z Pełnomocnikiem ds. Ochrony Danych Osobowych. Kontakt e-mail:rodo@fenice.com.pl; Tel. 33 813 5585. 3) Pana/i dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji a w przypadku wyrażenia zgody także dla celów przyszłych rekrutacji. 4) Dane osobowe w zakresie danych wskazanych w art. 221§1 Kodeksu Pracy będą przetwarzane na podstawie art. 6 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., a w przypadku przyszłych rekrutacji oraz w pozostałym zakresie na podstawie art. 6 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ze względu na to, iż dane zostały przez Panią/Pana podane w sposób dobrowolny. Przesłanie danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 221§1 Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. 5) Dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 1 roku. 6) Odbiorcami Pana/i danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji. 7) Podane przez Panią/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. 8) Podane przez Panią/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. 9) Posiada Pan/i prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, do sprostowania swoich danych osobowych, do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do usunięcia danych osobowych, do cofnięcia zgody w każdym czasie, gdy przetwarzamy Państwa dane na podstawie udzielonej zgody, prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO. 10) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221§1 Kodeksu Pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
  • Przesłanie danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w artykule art. 221 §1 Kodeksu pracy, stanowi zgodę na ich przetwarzanie w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego przed jej wycofaniem. Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prosimy o umieszczenie poniżej klauzuli w CV: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie oraz że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (10 dni)