Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.09.2022

Specjalista ds. e-commerce

Klient portalu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Do obowiązków osoby należeć będzie obsługa sprzedaży internatowej produktów tj. odzieży, obuwia i sprzętu outdoorowego o wysokich parametrach. Firma współpracuje z światowej sławy sportowcami i organizacjami, które inspirują, motywują i wspierają outdoorową rekreację.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie poprawnością informacji zawartych na stronie internetowej, stałe monitorowanie poprawności funkcjonowania sklepu, spójnością komunikacji
  • Zarządzanie działaniami SEO, monitorowanie kluczowych wskaźników w obszarze widoczności w wyszukiwarce
  • Stałe monitorowanie ruchu w sklepie internetowym, raportowanie i tworzenie rekomendacji dla przyszłych działań
  • Analizowanie sprzedaży online
  • Analiza i monitorowanie działań konkurencji oraz trendów e-commerce
  • Dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty
  • Wdrażanie strategii działu e-commerce w ramach pracy z produktami znajdującymi się w portfolio firmy
  • Współtworzenie kalendarza promocji w sklepie internetowym
  • Udział w przygotowywaniu materiałów promocyjnych (m.in. listingów promocyjnych oraz briefing działu kreacji).

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziane znajomość Performance Marketingu, SEO, UX
  • Doświadczenie w zakresie organizacji treści na stronie, sterowania komunikacją do klienta
  • Podstawowa wiedza z zakresu Retail - znajomość podstaw procesów operacyjnych
  • Mile widziana znajomość Google Analytics

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę w młodym zespole, pełną sportu i wyzwań
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz umowę o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (10 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.