Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 27855        SUBSKRYBUJE: 7163

Pracownik biura podróży

Wydawnictwo „Prasa Beskidzka” spółka z o. o. jest znaną i cenioną na runku mediowym Podbeskidzia firmą oferującą szeroki wachlarz usług wydawniczych, marketingowych, reporterskich, poligraficznych i internetowych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta,
  • dokonywanie rezerwacji wycieczek,
  • prowadzenie social mediów,
  • wykonywanie drobnych prac biurowych.

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera,
  • znajomość branży turystycznej,
  • znajomość programów rezerwacyjnych MerlinX i Stella,
  • dobry kontakt z klientem,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość prowadzenia social mediów,
  • elastyczne podejście do zadań.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat,
  • pracę w dużej firmie z tradycjami,
  • dobre warunki finansowe
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilność zatrudnienia.

Jak aplikować - informacje:

CV, list motywacyjny wraz z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres: pracawprasie@gmail.com z dopiskiem "Biuro Podróży Press Travel".

Odpowiemy na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Wydawnictwo Prasa Beskidzka Sp. z o.o., ul. Dubois 4, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-004-88-40
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Wydawnictwo Prasa Beskidzka Sp. z o.o.

ul. Dubois 4

43-300 Bielsko-Biała

tel: 33 812 35 77 / 33 812 58 78

e-mail: redakcja@kronika.beskidzka.pl