Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.09.2022
NOTTAX Sp. z o.o.

Kadrowa w biurze rachunkowym

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Biuro Rachunkowe NOTTAX Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się prowadzeniem szeroko rozumianej księgowości dla Wszystkich, którzy tego potrzebują. Pomagamy innym podmiotom w borykaniu się z problemami natury rachunkowo-podatkowej. Prowadzimy wszystkie formy księgowości, zaczynając od karty podatkowej a na księgach rachunkowych kończąc.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku KADROWEJ w biurze rachunkowym

Zakres obowiązków

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku kadrowa w biurze rachunkowym. Praca polega na:

  • przygotowaniu umów o pracę i umów cywilno-prawnych,
  • przygotowaniu akt osobowych,
  • sporządzaniu listy płac,
  • przygotowywaniu wszelkich deklaracji i raportów wymaganych przez ZUS łącznie z dostarczaniem ich do tego urzędu (oczywiście w formie elektronicznej)

Wymagania

Od kandydata na stanowisko kadrowej w naszym biurze rachunkowym wymagamy:

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w zawodzie kadrowej
  • wykształcenie: co najmniej średnie z ukończoną maturą
  • umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość przepisów prawnych w szczególności prawa o systemie ubezpieczeń społecznych
  • rzetelność, systematyczność
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez śledzenie aktualnych zmian w przepisach prawa
  • mile widziana znajomość obsługi programów z linii Insert tj. Rachmistrz NEXO, Rewizor NEXO, Gratyfikant NEXO, Subiekt NEXO, Płatnik oraz pakietu MS Office (w szczególności WORD i EXEL)

Oferujemy

  • pracę na cały etat na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w miłej i spokojnej atmosferze w młodym zespole,
  • pracę w komfortowych warunkach
  • Administratorem danych osobowych jest:
    NOTTAX Sp. z o.o., , ul. Dzwonkowa 51B, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372527027
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:NOTTAX Sp. z o.o., , ul. Dzwonkowa 51B, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372527027zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (11 dni)