Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.09.2022

Pracownik logistyki - operator wózka widłowego - Wałbrzych

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w międzynarodowej, stabilnej i dynamicznej firmie.

Zakres obowiązków

  • Rozmieszczanie towaru w pomieszczeniach magazynowych
  • Przygotowanie zestawów do załadunku
  • Utrzymywanie w czystości magazynu i stanowiska pracy
  • Przepakowywanie detali

Wymagania

  • Obsługa wózka widłowego-doświadczenie- uprawnienia UDT
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy, następnie możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z zakładem
  • Szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • Możliwość pracy w weekend za dodatkową stawkę (+ 100%)
  • Wynagrodzenie bazowe + dodatek nocny
  • Premie frekwencyjną 250 zł brutto
  • Premie wynikową
  • Premie wypłacane raz w miesiącu razem z wynagrodzeniem bazowym
  • Bezpłatny parking przy miejscu pracy
  • Dofinansowanie posiłków ( 160 zł brutto do wykorzystania co miesiąc, aktywowane od 2 miesiąca pracy)
  • Czekamy na Twoje zgłoszenie –AgencjaPracy Tymczasowej nr 24292AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 18-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji. Z nami znajdziesz swoje miejsce pracy, bez względu na to czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z dłuższym stażem, które szukają nowej drogi zawodowej. Oferujemy zatrudnienie głównie z branży produkcyjnej, przemysłowej i logistycznej. Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), współpracujemy w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia. Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności. Dzięki członkostwu w Polskim Forum HR, posiadamy dostęp do najnowszych informacji na temat rynku pracy oraz mamy wpływ na otoczenie prawne funkcjonowania branży oraz standardy usług HR w Polsce. Więcej informacji: www.aas.jobs
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AAS Sp. z o.o. 42-200 Częstochowa Focha 53/5, NIP: 6762491198 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wałbrzych
Opublikowana
Wygasła (17 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.