Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP

PracBaza.pl
  • Wrocław, dolnośląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system Comarch ERP XL, Comarch Optima lub enova365 w obrębie modułów: Kadry i Płace i/lub Księgowość. Jeśli posiadasz już doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu oprogramowania ERP, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Pracę na tym stanowisku można podjąć w kilku lokalizacjach w Polsce (możliwość pracy w 100% zdalnej).

SZUKAMY kandydatów doświadczonych we wdrażaniu systemów ERP, którzy:
• Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP: Comarch ERP XL, Comarch Optima lub enova365
• Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w przynajmniej jednym z obszarów:
* finanse/księgowość
* kadry i płace
• Znają język SQL i potrafią obsługiwać bazy danych MS SQL
• Potrafią tworzyć wydruki przy użyciu Crystal Reports
• Dysponują prawem jazdy kat. B
• Są mobilni w kwestii wyjazdów do Klienta (wdrożeń)

ZADANIA na stanowisku:
• Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
• Konfiguracja i personalizacja systemów ERP – Comarch ERP XL/Comarch Optima/DMS/enova365
• Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej oraz tworzenie raportów
• Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
• Wsparcie techniczne i merytoryczne Klienta w trakcie trwania projektu
• Przeprowadzanie migracji danych
• Testowanie wdrażanych rozwiązań
• Wsparcie Klienta po wdrożeniu
• Szkolenia użytkowników końcowych z obsługi systemu

OFERTA zatrudnienia:
• Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start: od 6000 zł do 9000 zł netto / miesiąc (UoP), lub ekwiwalent na B2B – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Prowizje oraz premie od ukończonych zadań wdrożeniowych
• Możliwość pracy w 100% zdalnej
• Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu ERP
• Forma zatrudnienia – dowolna (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
• Pakiet medyczny, karta sportowa
• Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)