Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.09.2022

Monter elementów zabudowy - praca w Ostaszewie

Monter

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków

montaż elementów wyposażenia ambulansu;

montaż zabudów meblowych;

praca przy użyciu prostych elektronarzędzi;

składanie i kompletacja części.

Wymagania

wykształcenie zasadnicze, mile widziane średnie techniczne;

zdolności manualne;

zaangażowanie, konsekwentne dążenie do osiągnięcia wytyczonego celu;

umiejętności pracy w grupie.

Oferujemy

pracę w miejscowości Ostaszewo Toruńskie;

pracę w nowoczesnej firmie o europejskim zasięgu;

pracę w systemie 1-zmianowym (6-14) lub 2-zmianowym (6-14 oraz 14-22)

atrakcyjne wynagrodzenie od 3500 do 5300 brutto;

umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez zakład;

możliwość rozwoju i awansu.

  • Administratorem danych osobowych jest Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Toruń
Opublikowana
Wygasła (18 dni)