Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.09.2022
ALPHATOP SP. Z O.O.

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - NIEMCY - bez doświadczenia

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Bez doświadczenia

Najbliższe dostępne projekty:

03.10.2022 - 16.12.2022

Niemiecka firma OMS Inventuren GmbH jest profesjonalnym dostawcą usług w zakresie przeprowadzania inwentaryzacji na rynku europejskim.

Firma powstała w roku 2002 i od tego czasu rośnie z roku na rok w ponadprzeciętnie szybkim tempie, w związku z czym stale poszukuje nowych pracowników, którzy chcą stać się częścią sukcesu firmy.

Zakres obowiązków

  • liczenie towarów w sklepach za pomocą skanera

Wymagania

  • zaangażowania i efektywności w pracy
  • umiejętności pracy w grupie
  • gotowości do zmian miejsc zakwaterowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na inwentaryzacjach
  • mile widziane prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • niemiecką umowę bezpośrednio w firmie OMS
  • stawkę godzinową na początek 12 euro brutto/h
  • dodatek za pracę nocną 25% do stawki brutto
  • premię za efektywność, podwyżki
  • darmowy przejazd z/do Polski
  • darmowe zakwaterowanie podczas projektów
  • dietę
  • możliwość pracy na dłuższy okres
  • możliwość awansu na koordynatora zespołu
  • szkolenia techniczne i wprowadzające
  • nabycie dodatkowych uprawnień opłaconych przez pracodawcę
  • spotkania integracyjne opłacane przez pracodawcę
  • napoje, kawa, herbata podczas pracy
  • Administratorem danych osobowych jest ALPHATOP SP. Z O.O. 53-611 Wrocław Strzegomska 42 AB Millennium Tower IV, NIP: 8952225213. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALPHATOP SP. Z O.O. 53-611 Wrocław Strzegomska 42 AB Millennium Tower IV, NIP: 8952225213 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Wynagrodzenie
  • 8 000 - 11 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (13 dni)