Recepcjonistka/Recepcjonista

Lavoro Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Firma Lavoro Sp. z o.o. poszukuje w Warszawie osób na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Obowiązki:
- Obsługa recepcji,
- Kontakt z klientem obcojęzycznym,
- Zadania administracyjne związane z funkcjonowaniem biura,

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pracę w zgranym i dynamicznym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

Oczekiwania wobec Kandydata:
- Zdolności organizacyjne pracy własnej (umiejętność planowania, ustalania priorytetów)
- Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
- Prezencja oraz kultura osobista
- Umiejętność odnajdywania się w różnych sytuacjach
- Rzetelność
- Otwartość oraz komunikatywność
- Dobra obsługa komputera
- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dołączenie klauzuli, dotyczącej przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych, o treści dostępnej na naszej stronie internetowej

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)