Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.09.2022
Balticpersonal GmbH

Praca dla Piaskarza

Malarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Balticpersonal - Jesteśmy niemiecką, zmotywowaną agencją zatrudnienia w Schwerin z ponad 16-letnim doświadczeniem. Naszą siłą jest dobra komunikacja. Zależy nam na współpracy na najwyższym poziomie. Starannie rekrutujemy i dobieramy pracowników dla naszych potencjalnych Klientów. Świadczymy wsparcie i fachową, pełną obsługę merytoryczno - socjalną dla zrekrutowanych pracowników w Niemczech.

Praca od zaraz, Brunbüttel

Zakres obowiązków

OPIS STANOWISKA:

  • Praca z piaskarką lub piaskarką sprężonego powietrza
  • Śrutowanie na sucho i na mokro, a także piaskowanie wodą pod wysokim ciśnieniem
  • Odrdzewianie i przygotowanie powierzchni
  • Prace malarskie i powłokowe z zakresu przemysłowej ochrony antykorozyjnej
  • Prace antykorozyjne, przeciwpożarowe i powlekanie podłóg przy użyciu natrysku bezpowietrznego
  • Obróbki podłoża i prace wyrównujące

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • Rzetelność i dokładność wykonywanej pracy
  • Prawo jazdy kat. B + auto
  • Doswiadczenie zawodowe

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreslony na pełen etat
  • Wynagrodzenie 14,00 €/h brutto + 25,00 € netto diety/za dzien pracy
  • Dodatek za nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100%
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę z internetem
  • Świąteczne i wakacyjne premie
  • Administratorem danych osobowych jest Balticpersonal GmbH 19055 Schwerin Wismarche Str. 302, NIP: DE 249416322. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Balticpersonal GmbH 19055 Schwerin Wismarche Str. 302, NIP: DE 249416322 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasła (22 dni)