Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.09.2022
Huta Bankowa

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

operator wózków widłowych

Huta Bankowa - Wytwarzamy i sprzedajemy na rynku krajowym i zagranicznym produkty i usługi o wysokim stopniu przetworzenia, przyjazne dla środowiska, gwarantując pełną satysfakcję naszym klientom i zapewniając stabilny poziom życia pracowników.

Operator urządzeń transpotu technologicznego - wózka widłowego

Zakres obowiązków

Obsługa wózka widłowego - realizacha transportu międzyoperacyjnego wyrobów

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego WIIJO,
  • Praktyka min. 1 rok w pracy w zakładzie przemysłowym.

Oferujemy

Umowę o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Prywatna opieka medyczna,

świadczenia z ZFS

  • Administratorem danych osobowych jest Huta Bankowa Sp. z o.o. 41-300 Dąbrowa Górnicza ul.Sobieskiego 24, NIP: 6291328871. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Huta Bankowa Sp. z o.o. 41-300 Dąbrowa Górnicza ul.Sobieskiego 24, NIP: 6291328871 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Dąbrowa Górnicza
Opublikowana
Wygasła (13 dni)