Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.09.2022
Burian Logistic

Specjalista ds rozliczeń czasu pracy kierowców i podróży służbowych

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Burian Logistic to polska firma transportowo - logistyczna, świadcząca usługi w zakresie spedycji, transportu w relacjach krajowych i międzynarodowych oraz kompleksowej obsługi logistyczno-magazynowej. Posiadamy oddziały w Bielsku-Białej, Sosnowcu, Gdańsku oraz w Czechach. Dzięki najwyższej jakości realizowanych usług stale wzrasta liczba wykonywanych przez nas zleceń, a wieloletni sukces na rynku zawdzięczamy naszym zaangażowanym pracownikom, którzy stanowią największą wartość firmy. Jeśli chcesz realizować swoje pasje, pracować w przyjaznej atmosferze i osiągać satysfakcję z wykonywanej pracy dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Ewidencja, rozliczanie i analiza czasu pracy kierowców w programie informatycznym
  • Przygotowywanie, przekazywanie i archiwizowanie dokumentacji wymaganej przy płacy minimalnej w Unii Europejskiej
  • Rozliczanie podróży służbowych kierowców (diety, ryczałty za nocleg)
  • Przygotowywanie zestawień i raportów dla Zarządu
  • Współudział w szkoleniach organizowanych dla kierowców w zakresie przestrzegania norm czasu pracy i innych wymagań dministracyjnych niezbędnych podczas wykonywania pracy kierowcy
  • Udział w projektach prowadzonych przez Dział
  • Wsparcie Działu Kadr

Wymagania

Idealny kandydat(-tka) powinien posiadać:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, transport lub logistyka)
  • Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów odnośnie czasu pracy, zasad wynagradzania kierowców i podróży służbowych min. Ustawa o czasie pracy kierowców, Kodeks Pracy, rozporządzenia z zakresu płacy minimalnej w krajach Unii Europejskiej
  • Znajomość programów MS Office, a szczególnie MS Excel w stopniu zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość programu 4Trans
  • Dokładność, sumienność, terminowość, bardzo dobrą organizację pracy własnej i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Ciekawą, stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i realizacji ciekawych i odpowiedzialnych zadań
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków wraz z systemem premii
    • Administratorem danych osobowych jest:
      Burian Logistic Sp. z o.o., ul. Cyprysowa 240, 43-384 Jaworze, NIP: 9372664764
      Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Burian Logistic Sp. z o.o., ul. Cyprysowa 240, 43-384 Jaworze, NIP: 9372664764zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Miejsce pracy
    • Bielsko-Biała
    Opublikowana
    Wygasła (24 dni)