Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.09.2022
SalesHR

HR Advisor with German (payroll staff)

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jedna z największych, 30 światowych firm, osiągająca przychody prawie ćwierć biliona dolarów rocznie.
Szukamy osoby na stanowisko

Kraków

Zakres obowiązków

  • udzielanie odpowiedzi i rozwiązywanie zapytań związanych z HR (kadry/sprawy pracownicze/urlopy) od kierowników liniowych z Niemiec
  • wspieranie pracowników w bardziej skomplikowanych sprawach kadrowych
  • koordynacja i wsparcie w zmianach managerów na większą skalę (np. przeprowadzka biura)
  • współpraca z kierownikami liniowymi w bardziej złożonych kwestiach - np. coaching w zakresie strategii/zasobów czy efektywności zespołu
  • dostarczanie praktycznej wiedzy związaną z polityką HR oraz zaspokajanie potrzeb pracowników w tym zakresie

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie wsparcia HR (pozarekrutacyjnego) min 2 lata
  • bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego - poziom C1 + angielski (B2)
  • zrozumienie w jaki sposób HR może przyczynić się do rozwoju biznesu
  • umiejętności związane z rozwiązywaniem problemów, diagnozowaniem potrzeb, proaktywnego wprowadzania zmian i doradztwa
  • umiejętność w zakresie analizy informacji w obszarze HR
  • proaktywne działanie w zakresie wprowadzanych zmian z interesariuszami je zlecającymi
  • pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania
  • hybrydowy model pracy (2-3 dni biuro) w komfortowo urządzonych wnętrzach z dogodnym dojazdem
  • pakiet benefitów - bardzo obszerny : opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, miejsca parkingowe, prezenty świąteczne, etc
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe budżety na specjalistyczne szkolenia z zakresu HR
  • bardzo duże możliwości rozwoju w jednej z największych firm świata
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (23 dni)