Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.09.2022
EUROKADRA S.A.

Ślusarz - praca od zaraz!

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko Ślusarz w miejscowości Chorzów. Poszukujemy osoby, które posiadaja umiejętność samodzielnego składania konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego.

Zakres obowiązków

Obowiązki:

  • Prace ślusarskie: montaż wszelkich konstrukcji metalowych
  • Szlifowanie
  • Skręcanie

Wymagania

  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność szczepiania i trasowania
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie brutto 4000 zł miesięcznie!
  • Premie uznaniowe
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 8-10h
  • Praca w soboty tylko dla osób chętnych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych, znajdującą się na stronie spółki Eurokadra S.A.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROKADRA S.A. 40-238 Katowice ul. Chromika 5a, NIP: 6342815978 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Chorzów
Wynagrodzenie
  • 4 000 - 4 200 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (26 dni)