Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.09.2022

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Praca zdalna

Time2Work Sp. z o.o. - Jesteśmy agencją, która pomoże Ci znaleźć zatrudnienie. Naszą legalną działalność potwierdza wpis do KRAZ pod numerem 13395. Znamy pracodawców, którzy poszukują pracowników takich jak Ty.  Poznaj nasze oferty pracy!

Time2work – polska agencja pracy tymczasowej, WORK IN DE – niemiecka agencja pracy tymczasowej i TimeTax – firma rozliczająca podatki z zagranicy, to trzy organizacje tworzące razem duży projekt biznesowy, których rozwój może zależeć od Ciebie! Dołącz do nas!

Wypłyń na szerokie wody możliwości – powiedz ahoj przygodzie!

U Twego boku stanie załoga złożona z otwartych, kreatywnych i kompetentnych osób. Prowadzić będzie Cię mapa wartości i misja, którą wspólnie wypracujemy formułując kolejne akapity strategii marketingowej. Jeśli masz w zwyczaju DZIAŁAĆ DYNAMICZNIE, PODEJMOWAĆ WYZWANIA I LUBISZ PRACOWAĆ W ZESPOLE to czas byśmy się poznali.

Zakres obowiązków

LIDER DZIAŁU MARKETINGU:

  • Jest partnerem Zarządu w rozwoju biznesowym i decyzjach strategicznych w zakresie budowania marki oraz rozwoju firmy.
  • Współpracuje z zespołem i wskazuje kierunek działań, który umie uzasadnić.
  • Buduje relacje oparte o kooperację, szacunek i zaufanie.
  • Doskonale rozumie zależności i efekt synergii na linii sprzedaż-marketing.
  • Analizuje otoczenie biznesowe: konkurencję i rynek, biorąc pod uwagę dynamikę wzrostu, rentowność i czynniki efektywności. W oparciu o wnioski buduje strategię marketingową i przewagę konkurencyjną firmy.
  • Zna i wykorzystuje tajniki tworzenia wartości dla Klienta i wartości organizacji.
  • Skutecznie ocenia i mierzy wyniki strategicznych działań marketingowych w firmie.
  • Analizuje poszczególne elementy procesów biznesowych i marketingowych.
  • Rozumie prawo przyczyny i skutku.

Wymagania

Sprawdzisz się na stanowisku LIDERA DZIAŁU MARKETINGU, jeśli masz rozwinięte kompetencje, z zakresu:

  • spojrzenia na swoją pracę z perspektywy biznesowej,
  • świadomości, jak przemyślany marketing wpływa na rozwój firmy,
  • podejmowania strategicznych decyzji,
  • analizowania danych dotyczących konkurencji, rynku, trendów oraz praktycznego ich zastosowania w celu zwiększenia efektywności działań marketingowych,
  • tworzenia planów marketingowych,
  • tworzenia długoterminowej strategii marketingowej z zastosowaniem analizy wewnętrznej i strategii rozwoju firmy,
  • projektowania modelu biznesowego w perspektywie strategicznego marketingu,
  • stosowania podejścia opartego na danych w swoich działaniach marketingowych – Key Performance Metrics: ilościowe określenie rezultatów działań strategicznego marketingu w organizacji,
  • planowania marketingowego z zastosowaniem marketing managementu w perspektywie modelu G-STICK,
  • pracy w modelu Product Service Positioning Matrix (PSP),
  • korzystania z możliwości jakie daje podejście z zastosowaniem Customer Journey Map i Customer Experience,
  • analizy środowiska biznesowego: konkurencji, rynku i trendów,
  • segmentacji i pozycjonowania (zrozumienia liczb i twardych danych w marketingu),
  • aktywnego używania social mediów do budowania marki firmy i generowania wzrostów sprzedaży,
  • projektowania procesu tworzenia wartości i mapy wartości,
  • definiowania Points of Difference i Points of Parity,
  • tworzenia i wdrażania strategii zrównoważonej przewagi konkurencyjnej,
  • budowania i zarządzania wartością marki (Brand Equity).

Będziesz do nas świetnie pasował jeżeli:

  • łatwo przejmujesz inicjatywę,
  • lubisz ludzi i kontakty z nimi,
  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę,
  • wysoka kultura osobista to Twoja zaleta,
  • jesteś kreatywny i odpowiedzialny,
  • jesteś zmotywowany i zaangażowany.

Kompetencje z zakresu zarządzania projektami, obsługi programów graficznych i copywritingu będą Twoim dodatkowym atutem. Znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego na poziomie komunikatywnym będzie korzyścią dwustronną: poszerzy możliwości prowadzonych działań rozwojowych w firmie, a Tobie da dodatkowe profity finansowe.

Oferujemy

  • stabilizację, możesz planować swoje życie – umowę o pracę na pełny etat,
  • jasne zasady finansowe, które motywują – dodatkowy system premiowy,
  • finansowe profity dla długoletnich pracowników – dodatek stażowy,
  • docenianie kluczowych kompetencji – dodatek za biegłe posługiwanie się językiem obcym,
  • coś więcej – dofinansowanie do kart multisport, kursów językowych, opieki medycznej,
  • rozwój zawodowy i inspirację – szkolenia, coaching, mentoring w procesie grupowym i indywidualnym są dla nas nieodłącznym drogowskazem na ścieżce do sukcesu,
  • atmosferę, dzięki której chce się działać i rozwijać – imprezy integracyjne, mitingi motywacyjne i codzienne przerwy w pracy, pozbawione rozliczania co do minuty,
  • partnerskie relacje – wyścig szczurów nas nie interesuje, stawiamy na współpracę,
  • równowagę życiową i regenerację sił – urlopy to z naszego punktu widzenia przyjemność. Zrelaksowani chętniej podejmujemy inicjatywę i osiągamy cele, dlatego dbamy o regularny wypoczynek i zdrowie,
  • elastyczność – jeśli jest taka potrzeba możesz wykonać swoje zadania z domu, dla nas ważna jest jakość Twojej pracy a nie miejsce, z której ją wykonujesz.
  • Administratorem danych osobowych jest time2work sp. z o.o. 45-710 Opole Niemodlińska 8, NIP: 7543068141. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez time2work sp. z o.o. 45-710 Opole Niemodlińska 8, NIP: 7543068141 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Opole
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (25 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.