Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.09.2022
Wanicki Sp.z o.o

Elektromechanik / Mechanik - Kielce

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

Firma Wanicki poszukuje Pracowników w związku z planowanym otwarciem autoryzowanej stacji serwisowej marki DAF

Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :)

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe.

Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu i eksploatacji pojazdu począwszy od przygotowania specyfikacji pojazdu, poprzez ofertę finansowania i ubezpieczenia, na kompletnej obsłudze serwisowej skończywszy.

Posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, Tatra, John Deere, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, Pöttinger, Kramer.

Działamy na terenie województw: małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, opolskiego, łódzkiego.

Za co polubisz naszą firmę:

-> stabilne zatrudnienie;

-> gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;

-> atrakcyjne zarobki;

-> nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy, oparte na jednolitych standardach.

Zakres obowiązków

· bieżący serwis samochodów ciężarowych, naczep,

· diagnozowanie i naprawa usterek,

· wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,

· dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń.

Wymagania

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby, które posiadają:

· zainteresowania w obszarze mechaniki, elektryki,

· posiadają zdolności manualne i chęć do rozwoju zawodowego w powyższym obszarze,

· zdolność praktycznego usuwania usterek, obsługi urządzeń warsztatowych.

Oferujemy

· konkurencyjne wynagrodzenie,

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· prywatną opiekę medyczna,

· ubezpieczenie na życie i NNW,

· stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

· niezbędne narzędzia pracy,

· ciekawa i pełna wyzwań praca,

· przyjazna atmosfera współpracy.

  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasła (21 dni)