Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.09.2022
BMZ Poland Sp. z o.o.

Lider Techniczny Projektu (P> ora MIH)

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca od zaraz

Lider Techniczny Projektu (P&GT ora MIH)

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Skupiając się na potrzebach klienta oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów BMZ Poland ukształtowało wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji.

Specjalista na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój produktów segmentu Power & Garden Tools oraz Medical/Industrial/Home Appliance, od przygotowania koncepcji produktów - systemów zasilania opartych o technologię litowo-jonową, poprzez koordynację prac projektowych, budowę prototypów, walidację, testowanie, homologacje/certyfikacje, aż do wdrożenia do produkcji seryjnej. Zapewniamy możliwość współpracy z klientami będącymi światowymi liderami w swoich branżach. Zdobędziesz u nas doświadczenie z technologii litowo-jonowej i możliwość pracy nad szeroka gamą aplikacji jak elektronarzędzia, odkurzacze, powerbanki, respiratory, kosiarki, wózki widłowe i wiele innych.

Zakres obowiązków

  • współtworzeniem koncepcji produktów - systemów zasilania opartych o technologię litowo- jonową baterii Li-Ion
  • realizacją uzgodnień technicznych z dostawcami oraz klientami będącymi światowymi liderami w swoich branżach
  • koordynowaniem i nadzorowaniem prac projektowych, obejmujących również budowę prototypów i wdrożeniem do produkcji seryjnej
  • współpracą w doborze komponentów i materiałów
  • definiowaniem i odpowiedzialnością za proces walidacji komponentów i produktu, uwzględniając przygotowanie do certyfikacji i/lub homologacji
  • opracowywaniem dokumentacji technicznej w zakresie instrukcji, specyfikacji, listy materiałowej z wykorzystaniem m.in. AX Microsoft Dynamix
  • udział w opracowywaniu DVP&R, FMEA, PPAP, 8D

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne, mechaniczne, elektroniczne lub pokrewne) lub adekwatne doświadczenie zawodowe
  • doświadczenie w projektowaniu i/lub realizacji części technicznej projektów dla produktów wdrażanych do produkcji seryjnej
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektrotechniki i elektroniki, mechaniki
  • praktyczną znajomość zagadnień, takich jak DVP&R, FMEA, PPAP, 8D
  • samodzielność i zaangażowanie w działaniu - własna inicjatywa w rozwiązywaniu problemów, proponowaniu rozwiązań i ich dostarczaniu
  • umiejętności analityczne i organizacyjne oraz komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (minimum B2)

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
Elastyczny czas pracy
Karta Multisport
Przyjazna atmosfera
Stabilne warunki zatrudnienia
Stołówka pracownicza
Szkolenie stanowiskowe
  • Aplikując na ogłoszenie, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez firmę BMZ Poland Sp. z o.o., ul. Einsteina 9, 44-109 Gliwice, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Przekazanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez firmę BMZ Poland Sp. z o.o. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w projekcie rekrutacyjnym. Firma BMZ Poland Sp. z o.o. będzie administratorem danych osobowych. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych, oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. Chcąc wyrazić akceptację powyższej klauzuli, kliknij przycisk „wyślij”. Aplikując na ogłoszenie, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez firmę BMZ Poland Sp. z o.o., ul. Einsteina 9, 44-109 Gliwice, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Działając w imieniu BMZ Poland Sp. z o.o. informujemy, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BMZ Poland S.p. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Einsteina 9, NIP: 6312609837 · REGON: 241564842, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
    2. Administrator, w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, którym jest Tomasz Starzykowski, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: tomasz@starzykowski.pl, lub telefonicznie, pod numerem: +48 603 428 642
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych i mogą być przetwarzane przez współadministratorów z BMZ Group na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub krajów trzecich)
    4. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolna i świadoma zgoda osoby, której dane dotyczą
    5. Podanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego, w przypadku niepodania danych osobowych niemożliwa jest realizacja procesu rekrutacyjnego
    6. Posiada Pani/Pan prawo do:
    ● żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
    ● wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
    ● przenoszenia danych,
    ● wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    ● cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych
    7. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają procesom zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania
    8. Pani/Pana dane osobowe ulokowane w systemie informatycznym BMZ Poland będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych
    9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane. Chcąc wyrazić akceptację powyższej klauzuli, kliknij przycisk „wyślij”.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BMZ Poland Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że BMZ Poland Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ja, niżej podpisana/ny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez firmę BMZ Poland Sp.z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.).Ponadto oświadczam, że przekazanie danych jest dobrowolne oraz, że mam świadomość przysługującego mi prawa wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.
Miejsce pracy
  • Gliwice
Opublikowana
Wygasła (21 dni)

Pracodawca BMZ Poland Sp. z o.o.

Video