Monter stoisk targowych

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Firma Star of Eastern Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na rynku od 2015 roku zajmuje się kompleksową obsługą (budowa i montaż) stoisk targowych w Polsce i za granicą.

Poszukujemy osób do pracy na stałe na stanowisku MONTER STOISK TARGOWYCH. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie elementów zabudowy stoisk targowych pod okiem kierownika produkcji

  • prace stolarskie,

  • malowanie, szlifowanie,

  • prace magazynowe,

  • przygotowanie stoisk do transportu oraz załadunek,

  • montaż i demontaż stoisk w Polsce i zagranicą (wyjazdy kilkudniowe),

  • praca z rysunkami technicznymi.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na targach

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Doświadczenie w pracach stolarskich, monterskich i/lub wykańczaniu wnętrz

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego przy ciekawych projektach oraz zdobycie specjalistycznego doświadczenia technicznego:

  • wsparcie doświadczonego zespołu;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • Administratorem danych osobowych jest Star of Eastern Europe Sp. z o.o. 00-545 Warszawa Marszałkowska 68/70 lok.19, NIP: 7010520130. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Star of Eastern Europe Sp. z o.o. 00-545 Warszawa Marszałkowska 68/70 lok.19, NIP: 7010520130 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 23 dni)