Specjalista/tka ds. wyszukiwania informacji

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

AB OVO SOLUTIONS

Zależy Nam na wprowadzeniu nowej jakości na polski rynek rekrutacyjny. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych rekruterów jesteśmy świadomi wszelkich przeciwności, z którymi mierzą się podczas procesów rekrutacyjnych zarówno Klienci, jak i Kandydaci.

Zależy nam na jasnych zasadach współpracy i transparentności działań. Kandydaci decydując się na szukanie pracy za naszym pośrednictwem ZAWSZE znają wszystkie szczegóły oferty, ZAWSZE mają bieżącą informację na temat etapu w którym znajduje się proces i ZAWSZE wiesz, jak wygląda zakończenie procesu rekrutacyjnego. Klienci mogą być przekonani o naszym zaangażowaniu i orientacji na cel – zatrudnienie to nasz wspólny sukces! Zapraszamy do zakładki Kontakt, tam dowiecie się w jaki sposób można do Nas dotrzeć!

Uwaga! Rekrutacja na całą Polskę bez doświadczenia, bez dyskryminacji!

Jesteśmy agencją zatrudnienia, która specjalizuje się w różnorodnych procesach rekrutacyjnych, od stanowisk magazynowych po wykwalifikowanych managerów. Przebojem wkroczyliśmy w świat HR w 2017 roku i pozostajemy jedną z najszybciej rozwijających się agencji pracy w Polsce.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby do naszego wewnętrznego działu operacyjnego na stanowisko RESEARCHERA - osoby odpowiedzialnej za wyszukiwanie informacji!

Myślisz, że posiadasz odpowiednie kompetencje, a posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności?

Nie martw się i aplikuj, dla nas liczy się człowiek!

Nie posiadasz doświadczenia?

Nie martw się, nauczymy Cię wszystkiego!

Myślisz, że się nie nadajesz?

No to pokażemy Ci, że jest inaczej.

Zakres obowiązków

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

  • przeprowadzaniem researchu zleconego przez przełożonego,
  • przygotowywanie raportów, zestawień, podsumowań.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia!

Zainteresowany/a? Dołącz do naszego zgranego zespołu jak najszybciej!

Poznaj nas, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zapraszamy na naszą stronę internetową: .

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z NAMI?

  • zdalną pracę, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca na świecie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zawsze wolne weekendy,
  • indywidualne wdrożenia szkoleniowe, przeprowadzane przez najlepszych liderów,
  • zupełny brak rutyny - dzieje się dużo!
  • możliwość ciągłego rozwoju,
  • zdobycie pierwszego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce!
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu Multisport,
  • pełne wsparcie przyjaznego i zgranego zespołu na każdym etapie Twojej pracy!
  • Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV: Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AB OVO SOLUTIONS 53-609 Wrocław Wagonowa 5-7, NIP: 8943120785 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)