Inżynier aplikacyjny ds. technologii skanowania 3D

Klient portalu

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Młoda i ambitna firma z Bielska-Białej, która projektuje i produkuje wysokiej jakości skanery 3D, pracujące w technologii światła strukturalnego poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier aplikacyjny ds. technologii skanowania 3D.

Zakres obowiązków

  • obsługa skanerów 3D – wykonywanie skanów 3D,
  • tworzenie raportów pomiarowych na podstawie skanów 3D (na potrzeby kontroli jakości),
  • modelowanie 3D - odtwarzanie dokumentacji technicznej na podstawie skanów 3D (inżynieria odwrotna),
  • prezentacje możliwości skanera 3D potencjalnym klientom (polskim i zagranicznym),
  • dostawy skanerów 3D oraz przeprowadzanie szkoleń z obsługi urządzenia i towarzyszącego oprogramowania,
  • wsparcie techniczne klienta (użytkownika skanerów 3D),
  • wsparcie techniczne działu handlowego oraz działu marketingu,
  • bieżąca analiza konkurencji i potrzeb klientów – formułowanie wymagań dla działu rozwojowego.

Wymagania

  • ukończone studia wyższe o kierunku technicznym – mechaniczne lub pokrewne,
  • znajomość programów CAD (AutoCad, Inventor lub Solidworks) i zasad przygotowywania i czytania dokumentacji technicznej,
  • co najmniej podstawowa znajomość zagadnień z zakresu metrologii,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne – umiejętność przekonywania do swoich racji i zalet prezentowanej technologii,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • chęć stałego poszerzania wiedzy i kompetencji,
  • umiejętność analizy rynku - bieżące obserwowanie działań konkurencji,
  • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych (w kraju i za granicę),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1+).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w młodej i ambitnej firmie,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w zakresie technologii skanowania 3D i metod kontroli jakości w przemyśle 4.0,
  • ciekawą współpracę z zespołami o różnych specjalizacjach (projektowanie systamów kontroli jakości w oparciu o technologię skanowania 3D, rozwój oprogramowania, sprzedaż skanerów 3D, projektowanie urządzeń elektronicznych i mechatronicznych, produkcja urządzeń elektronicznych),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, grupowe ubezpieczenia na życie, pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny.
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)