SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI PODRÓŻY

Specjalista ds. turystyki, Rezydent

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Memories Vacations jest firmą touroperatorską z siedzibą w Krakowie, wyspecjalizowaną w organizacji ekskluzywnych podróży egzotycznych „szytych na miarę”. Działając na rynku od 2014 roku, firma zdobyła grono zadowolonych i wiernych Klientów oraz ogromny know-how w zakresie organizacji podróży dla klientów indywidualnych oraz firm.

Touroperator Memories Vacations z siedzibą w Krakowie, specjalizujący się w organizacji ekskluzywnych podróży egzotycznych, zatrudni osobę do pracy na stanowisku

SPECJALISTY DS. ORGANIZACJI PODRÓŻY.

Specjalista ds. organizacji podróży będzie odpowiedzialny za obsługę zapytań o podróże egzotyczne „szyte na miarę” dla klientów indywidualnych i małych grup. Najważniejszym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest tworzenie programów podróży dopasowanych każdorazowo do indywidualnych preferencji Naszych Klientów, a następnie rezerwacja wszystkich elementów podróży i przygotowanie wszelkich dokumentów przydatnych Klientowi w czasie podróży. Kontakt z Klientem powinien przebiegać w sposób profesjonalny, kulturalny, sumienny i sprawny.

Do obowiązków Specjalisty ds. organizacji podróży należy również rozwój zawartości strony internetowej poprzez tworzenie opisów destynacji i hoteli oraz uzupełnianie galerii zdjęć. Niezbędny jest stały rozwój wiedzy w zakresie obsługiwanych kierunków podróży i monitorowanie sytuacji na międzynarodowym rynku turystycznym.

Zakres obowiązków

Przykładowe zadania przypisane do ww. stanowiska pracy:

  • Tworzenie programów podróży dopasowanych do indywidualnych preferencji Klientów.
  • Wycena i rezerwacja wszystkich świadczeń składających się na zaoferowaną podróż.
  • Pomoc Klientom w sytuacjach pilnych / awaryjnych przed wylotem z Polski oraz w trakcie trwania podróży (poprzez dostosowanie zaplanowanych świadczeń do nowych okoliczności, pilne dostosowanie programu podróży, kontakt telefoniczny i pisemny z kontrahentami
    w poszczególnych krajach w celu zapewnienia opieki Klientom w podróży, itp.)
  • Analiza dynamicznie zmieniających się regulacji dotyczących podróży w okresie pandemii.
  • Redagowanie dokumentów podróżnych, informacji przewodnikowych, opisów hoteli, itp.
  • Wzbogacanie zawartości strony internetowej o opisy hoteli i nowych kierunków podróży.

Wymagania

Co jest konieczne do pracy w naszym zespole:

  • Pasja i doświadczenie podróżnicze oraz wiedza na temat egzotycznych krajów.
  • Zaangażowanie, sumienność i „oko do szczegółów”.
  • Umiejętność poprawnego redagowania tekstów (komunikacja mailowa, opisywanie ofert podróży, wzbogacanie zawartości strony internetowej)
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym (sprawna komunikacja mailowa i telefoniczna z kontrahentami z całego świata)

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie touroperatorskiej
  • Możliwość rozwoju zawodowego z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji i zainteresowań
  • Doświadczenie w pracy z wymagającym Klientem nabywającym prestiżowy produkt
  • Towarzystwo zgranego, miłego i profesjonalnego zespołu
  • Podróże inspekcyjne do egzotycznych krajów
  • Wynagrodzenie premiowe

Poszukujemy osób chętnych do pracy pn-pt w godzinach typowo biurowych w lokalu w centrum Krakowa. Po zakończeniu szkolenia, istnieje możliwość przejścia częściowo na system pracy zdalnej.

Chętnych uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym uwzględniającym informacje na temat odwiedzonych dotychczas krajów.

Uprzedzamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest Memories Vacations Sp. z o.o. Sp. k. 31-039 Kraków ul. Józefa Dietla, 60/1, NIP: 6762473645. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Memories Vacations Sp. z o.o. Sp. k. 31-039 Kraków ul. Józefa Dietla, 60/1, NIP: 6762473645 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 25 dni)