Lekarz specjalista do Poradni Okulistycznej dla Dzieci

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Zakres Obowiązków:
• Udzielanie świadczeń w zakresie okulistyki dziecięcej oraz konsultacji szpitalnych dla dzieci i dorosłych
• Dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych;
• Prowadzenie dokumentacji medycznej;
• Wykonywanie innych zadań wynikających z powierzonego stanowiska.

Wymagania

• Ukończone studia kierunkowe
• Ukończona specjalizacja lub dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu specjalisty
(w przypadku lekarzy w trakcie specjalizacji)
• Aktualne prawo do wykonywania zawodu
• Odpowiedzialność, profesjonalność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Forma zatrudnienia – kontrakt
• Wyposażony gabinet
• Praca w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego
• Karta Multisport

CV prosimy przesyłać na adres: @

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu rekrutacji prowadzonej w tutejszym szpitalu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym zakresie.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)