Pracownik produkcji

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma WATS jest firmą produkcyjną. Jedyną polską firmą specjalizującą się w wyrobach gazoszczelnych o tak bogatym asortymencie.

Dołącz do naszego zespołu WATS !

Poszukiwany pracownik produkcji

miejsce pracy: Bujaków Klubowa 1

Tryb 2 zmianowy- (5:40 - 13:40) (14:10 - 22:10)

42 lata na rynku !

Produkujemy :

  • Pontony
  • Dmuchańce reklamowe
  • Łodzie
  • Balony reklamowe
  • Specjalistyczny sprzęt i wiele innych

Sprawdź !

Stanowisko operatora zgrzewarki wysokich częstotliwości w gniedzie maszyn.

Praca rożnorodna zazwyczaj samodzielna.

Praca czysta, mało uciążliwa fizycznie.

Wymaga dokładności

Praca siedząco-stojąca z przewagą siedzenia.

Znikome ryzyko urazu.

Zakres obowiązków

Przykładowe operacje:

  • Klejenie uchwytów
  • Zgrzewanie pontonów
  • Wyznaczanie detali
  • Krojenie elementów
  • Dmuchanie produktów
  • Zgrzewanie konstrukcji z folii
  • Kontrola wymiarów
  • Ustawianie maszyny

Wymagania

  • Zaangażowanie
  • Punktualność
  • Zdolności manulane-dokładność (np. używanie pędzla, dokręcanie śruby )

Mile widziane:

  • Pogodne nastawienie
  • Chęć rozwoju

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szerokie możliwości wartościowania pracy
  • Zadania spokojne,samodzielne oraz dynamiczne i zespołowe(Dobór stanowiskowy)
  • Dodatki, premie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • System 2 zmianowy
  • Perspektywę rozwoju w firmie
  • Administratorem danych osobowych jest WATS Piotr Demski 43-356 Bujaków Ul. Klubowa 1, NIP: 9371670277. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Miejsce pracy
  • Bujaków pow. bielski, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 5 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)