Automatyk Utrzymania Ruchu

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego Klienta, firmy GSN Polska SP. z o.o. zajmującej się serwisem i konserwacją parku maszynowego dla firmy Volkswagen, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Branża: automotive

Miejsce pracy: Poznań, Antoninek

Wynagrodzenie: zasadnicze (adekwatne do posiadanych umiejętności) + premia

Zakres obowiązków

  • Uruchamianie nowych maszyn i linii technologicznych
  • Optymalizacja istniejących procesów i wprowadzanie usprawnień
  • Odbiór techniczny instalacji zgodnie ze specyfikacją
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej pracy
  • Wykonywanie analizy PLC sterowników Siemens
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • Analiza awarii i rozwiązywanie problemów
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w robotach przemysłowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu: Elektryka, Elektronika, Automatyka (lub pokrewne) lub minimum 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Dobra znajomość typów sterowania S7-300 i 400, 1200 (TIA Portal)
  • Znajomość napędów / przetwornic częstotliwości firmy Siemens, SEW
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie:

-Doświadczenie zawodowe w zakresie budowy obrabiarek lub systemów montażowych

-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

-Uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • System bonusowy
  • Dodatki okolicznościowe
  • Liczne szkolenia zawodowe
  • Krótka ścieżka decyzyjna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy w kierunku Programisty PLC
  • Praca przy innowacyjnych projektach związanych z elektromobilnością
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o. 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o. 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 19 dni)