Technolog (branża spożywcza)

Technolog żywności

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, firmy Roldrob - europejskiego lidera w branży drobiarskiej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Roldrob (branża spożywcza)

Wynagrodzenie: 8000 do 10000 zł brutto/m-c

Zakres obowiązków

· Opracowywanie dokumentacji technologicznej (receptury, specyfikacje, karty produktu)

· Projektowanie nowych produktów oraz modernizacja obecnych

· Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów oraz technologii

· Pozyskiwanie i testowanie nowych technologii produkcji oraz surowców

· Przeprowadzanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów i procesów

Wymagania

· Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu technologii żywienia

· Doświadczenie na stanowisku w zakładzie produkcyjnym, przetwarzającym świeże mięso drobiowe, wołowe lub branży pokrewnej – warunek konieczny

· Znajomość języka angielskiego

· Odpowiedzialność, dokładność oraz zaangażowanie w realizacji zadań

· Dobra organizacja pracy oraz samodzielność

Oferujemy

· Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

· Bardzo dobre warunki finansowe

· Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in.: „wczasy pod gruszą” i dopłata urlopowa

· Nieoprocentowane pożyczki pracownicze

· Karta Multisport

  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o. 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o. 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Tomaszów Mazowiecki pow. tomaszowski, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)