Monter / mile widziane Panie! (bez doświadczenia)

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Grupa Konsultacyjna

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia Grupa Konsultacyjna o numerze KRAZ 898 i dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się produkcją części samochodowych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcji – Monter

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

PROSIMY O WYSYŁANIE CV NA:

rekrutacja@pracatobie.pl

wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI ZGODNIE Z PONIŻSZYM LINKIEM:

pracatobie.pl?p=763348

Zakres obowiązków

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

-montaż drobnych części metalowych i elektronicznych

-obsługa prostych maszyn produkcyjnych

Wymagania

OCZEKUJEMY:

-chęci do pracy

-umiejętności pracy w zespole

-dyspozycyjności do pracy w systemie3- zmianowym

Oferujemy

-przeszkolenie na w/w stanowisku

-umowę o pracę

-wynagrodzenie zasadnicze + premie

  • Administratorem danych osobowych jest Grupa Konsultacyjna 15-113 Białystok 38/IV p., NIP: 5431306545. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Konsultacyjna 15-113 Białystok 38/IV p., NIP: 5431306545 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Białystok
Opublikowana
Wygasa (za 27 dni)