Monter infrastruktury radiowej i ftth

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Świadczymy usługi dostępu do internetu, telewizji oraz telefonii stacjonarnej oraz komórkowej.

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Montaż i konfiguracja anten i nadajników (Mikrotik, Ubiquity, Cambium);
  • Serwisowanie w/w urządzeń.
  • Podłączanie nowych klientów w technologiach kablowych, radiowych i światłowodowych
  • Wizyty serwisowe związane z konfiguracją oraz usuwaniem usterek (routery, anteny, dekodery)
  • Konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Konfiguracja bramki VOIP

Wymagania

  • doświadczenie w sieciach TCP/IP, nadajnikach Mikrotik, Ubiquity, Cambium;
  • znajomość obsługi systemu Windows;
  • znajomość konfiguracji routerów WiFi;
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialność, systematyczność i konsekwencja w działaniu;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • prawo jazdy kat B,
  • mile widziane uprawnienia SEP (< 1kV)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży telekomunikacyjnej.
  • Możliwość awansu.
  • Zapewniamy dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań wraz z możliwością zdobywania i poszerzania wiedzy zawodowej.
  • Praca na pełny etat.
  • Administratorem danych osobowych jest Cheeloo J. Turczyn i Wspólnicy sp.j. 39-200 Dębica Strażacka 24, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cheeloo J. Turczyn i Wspólnicy sp.j. 39-200 Dębica Strażacka 24, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Dębica pow. dębicki, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)