Administrator sieci IT

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Świadczymy usługi dostępu do internetu, telewizji oraz telefonii stacjonarnej oraz komórkowej.

Zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników systemów komputerowych,
  • diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury w sieciach LAN, WAN, Wireless oraz GPON,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania,
  • administracja systemami operacyjnymi,
  • rozwiązywanie problemów sieciowych,
  • szkolenie użytkowników
  • praca nad identyfikacją obszarów wymagających ulepszeń oraz dostarczanie informacji i informacji zwrotnych do ogólnego planu ciągłego doskonalenia usług IT,
  • monitorowanie i naprawianie błędów na urządzeniach,
  • archiwizacja wszelkich danych przetwarzanych przez firmę,
  • wdrażanie urządzeń sieciowych – Routery, Switche, Firewalle, Access Pointy, OLT sieci GPON. Zastosowane rozwiązania Cisco, Fortigate, Mikrotik, Ubiquiti, TP-Link, D-Link, HP
  • praca nad identyfikacją obszarów wymagających ulepszeń oraz dostarczanie informacji zwrotnych do ogólnego planu ciągłego doskonalenia usług IT
  • motywowanie, aktywizowanie i inspirowanie zespołu
  • zarządzanie zespołem pracującym przy awariach i budowie sieci IT

Wymagania

  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,
  • wiedza na temat systemów operacyjnych Microsoft, Linux, Cisco, Juniper,
  • znajomość budowy działania urządzeń sieciowy i dostępowych firm Cisco, Mikrotik, Cambium, Dasan, Huawei i inne,
  • wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi,
  • konfigurowanie przełączników/routerów/nadajników sieci bezprzewodowej/GPON,
  • administrowanie i konfiguracja serwerów oraz systemów wewnątrz firmy,
  • aktywność, pomysłowość, inicjatywa, potrzeba angażowania się,
  • proaktywne podejście do pracy i obowiązków służbowych,
  • zaangażowanie i gotowość na nowe wyzwania,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • chęć nauki i poszerzania wiedzy,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży telekomunikacyjnej.
  • praca na pełny etat.
  • Administratorem danych osobowych jest Cheeloo J. Turczyn i Wspólnicy sp.j. 39-200 Dębica Strażacka 24, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cheeloo J. Turczyn i Wspólnicy sp.j. 39-200 Dębica Strażacka 24, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Dębica pow. dębicki, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 21 dni)