Regionalny Przedstawiciel Handlowy HVAC - woj. małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma WIENKRA sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Teren pracy: woj. MAŁOPOLSKIE

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przygotowanie strategii firmy i realizację planów sprzedaży w regionie
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • Realizację celów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Analiza działań firm konkurencyjnych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Znajomość branży HVAC
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, handlowe i negocjacyjne
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Praca jednozmianowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Firma zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest WIENKRA SP. Z O.O. 30-698 Kraków Ul. Chałubińskiego 8, NIP: 6790005643. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wienkra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Chałubińskiego 8, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”   Informujemy, że Administratorem danych jest Wienkra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Chałubińskiego 8, 30-698 Kraków, kontakt : administratorATwienkra.pl.   Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Miejsce pracy
  • Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)