Elektryk - Niemcy

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Prana na terenie: Frankfurt nad Menem, Monachium, Krefeld, Berlin oraz inne miejscowosci

Pełny etat oraz nadgodziny + soboty i nocki +25%

Rozmawiamy po polsku :)

Zakres obowiązków

  • montaż tras kablowych/ podłączanie rozdzielni lub montaż i kontrola jakości szaf sterowniczych

Wymagania

  • szkoła kierunkowa lub uprawnienia SEP
  • znajomość języka nie jest wymagana, za znajomość niemieckiego dodatkowy bonus oraz inna stawka godzinowa

Oferujemy

  • praca na pełny etat + weekendy + nadgodziny (elektryka budowlana/ przemysłowa) lub 3 zmiany na produkcji
  • dodatek do mieszkania lub bezpłatna kwatera
  • płatne nadgodziny + weekendy
  • bezpłatna odzież robocza + osprzęt
  • niemiecka umowa o prace + niemieckie świadczenia
  • dieta dzienna
  • płatne urlopy + premie: za znajomość języka, auto
  • długoterminowe zlecenia
  • polskojęzyczny koordynator
  • stawki wg. stanowiska oraz doświadczenia od 2500€
  • Stawki godzinowe (szafy sterownicze) do uzgodnienia indywidualnie
  • Administratorem danych osobowych jest Fara Personal GmbH 61-352 Bad Homburg Siemensstr. 14, NIP: DE 213 095 108. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fara Personal GmbH 61-352 Bad Homburg Siemensstr. 14, NIP: DE 213 095 108 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)