Dostawca Żabka Jush - elastyczne godziny pracy!

Kurier

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

CityDrive sp. z o.o.

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych oraz taxi w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Uber, Uber Eats, Bolt, Bolt Food, FreeNow, Stuart, Deligoo, WoZo, Wolt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą ilośc kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

www.city-drive.pl

Zakres obowiązków

JAK DZIAŁA DOSTAWA ŻABKI?

Aplikacja umożliwia klientom zrobienie drobnych, podstawowych zakupów i otrzymanie ich w 15 min!
Tworzy sieć małych sklepów, w których kurierzy dowożą zamówienia w promieniu 2 km.
Zakupy dostarczane są w ciągu kwadransa za pomocą dostawców na rowerach, skuterach i motocyklach. Ograniczamy ilość ciężkich zakupów - żadnych zgrzewek wody. Po każdym zrealizowanym zleceniu kurier wraca do swojego sklepu.

Wymagania

ILE BĘDĘ PRACOWAĆ?

Tyle, ile będziesz chciał/chciała! Aplikacja działa od 7:00 do 23:00, a Ty możesz pracować w dowolnych porach, dorywczo lub każdego dnia. Nie ma minimalnej ilości godzin do przepracowania.

CZEGO POTRZEBUJĘ DO PRACY?

Jedyne, czego potrzebujesz, to:
- dowolny środek transportu (rower, hulajnoga lub skuter/motocykl)
- darmowy sprzęt (plecak, kurtka, koszulki, czapki),
- być pełnoletnim.

Oferujemy

- stawkę 23 zł/h,
- elastyczne godziny pracy (Ty ustalasz, kiedy możesz pracować),
- stabilne warunki pracy (pracujesz, ile chcesz, zawsze są dostępne jakieś godziny aby wypełnić Ci "etat"),
- wypłaty tygodniowe - łatwo podrasujesz stan swojego konta na szybko!

  • Administratorem danych osobowych jest CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul  Ksawerego Liskego 7, NIP: 898-226-93-79. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CityDrive sp. z o.o., sp. k, ul Ksawerego Liskego 7, NIP: 898-226-93-79, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)