Inżynier kontroli jakości oprogramowania - Tester

Tester

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy:

  • Inżyniera kontroli jakości oprogramowania - Testera

Miejsce pracy: Warszawa - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% stacjonarnej)

Zespół: 15+ osób (proporcjonalnie rozłożone doświadczenie w zespole między juniorami a seniorami)

Krótki opis projektu: największy system informatyczny w Polsce, jeden z największych w Europie, wiele technologii, wysoki poziom skomplikowania, obsługa ponad 30 milionów użytkowników

Zakres obowiązków

  • Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, prowadzenie testów zgodnie z procedurami i standardami oprogramowania
  • Tworzenie skryptów testów automatycznych
  • Udział w tworzeniu strategii testów
  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie tworzonych skryptów oraz wkład w ciągłe doskonalenie procesu testowego

Wymagania

Jeśli:

  • Ukończyłeś studia wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Posiadasz doświadczenie związane z przeprowadzaniem testów
  • Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji testów: regresji, integracyjnych, funkcjonalnych, optymalizacyjnych i instalacyjnych
  • Znasz metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania, narzędzi testowych np. TestLink, TestComplete, HPSM, Selenium, JMeter metodyk ISTQB/ISEB
  • Twój język angielski jest na poziomie min. B1

Oferujemy

  • Pracę w ponad 15 osobowym zespole Testerskim (od Juniorów po Seniorów)
  • Interesujący i pełen wyzwań projekt (największy system informatyczny w Polsce, jeden z największych w Europie, wiele technologii, wysoki poziom skomplikowania, obsługa ponad 30 milionów użytkowników)
  • Współpracę z doświadczonym zespołem projektowym
  • Umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie
  • Pracę w przedziale 8-17 (8 godzinny tryb pracy) - praca hybrydowa (60% pracy zdalnej - 40% pracy stacjonarnej)
  • Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Premia roczna
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Indywidualnie dopasowany i opracowany plan szkoleń i konferencji
  • Bezpośredni kontakt z kadrą kierowniczą oraz płaska struktura organizacyjna
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne inicjatywy dla lokalnych społeczności
  • Administratorem danych osobowych jest GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 26 dni)