Opiekun/ka Dzieci do roku życia w Fundacja Gajusz Tuli Luli

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne.

Jesteśmy po to, aby dzieci nie były same.

Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych.

W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny.
Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są dzieci i ich dobro. Każdego roku pomagamy ponad 500 rodzinom. A nasz zespół to już ponad 120 osób. Może chcesz dołączyć do nas?

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne, perinatalne oraz interwencyjny ośrodek adopcyjny.

Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Pomagamy od 1998 r. nieuleczalnie chorym dzieciom, od 2005 r. prowadzimy hospicjum domowe. W 2013 r. otworzyliśmy pierwszy w centralnej Polsce Pałac. Nie wszystkie nieuleczalnie chore dzieci, wymagające opieki paliatywnej, mogą przebywać w domach rodzinnych. To właśnie z myślą o nich podjęliśmy trud utworzenia hospicjum stacjonarnego - Pałacu.

Od 2016 roku prowadzimy IOP TULI LULI – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. Trafiają tu niemowlęta, którymi nie mogą bądź nie chcą zajmować się ich biologiczni rodzice. Pozostają z nami do momentu znalezienia nowej rodziny.

W chwili obecnej w związku ze zwiększoną liczbą dzieci, Opiekunowie zapewniają stałe ciepło i troskę, pracują w rytmie naszych małych podopiecznych.
Stwarzają dom - chcemy aby nasze Dzieci czuły się u nas jak w rodzinie.

Jeśli czujesz, że jesteś w stanie opiekować się dzieckiem, poświęcić mu swój czas i uwagę, ta praca jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, prześlij CV na adres praca@gajusz.org.pl dopisując numer referencyjny 01APL/06/2022

Zakres obowiązków

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU:

  • Bezpośrednia opieka nad dziećmi.
  • Utrzymywanie czystości, porządku, prace higieniczne.
  • Współpraca z fizjoterapeutami i specjalistami, wdrażanie ich zaleceń.
  • Zabawa i dbałość o stały rozwój Dzieci.

Wymagania

  • Miłość do Dzieci i chęć pomocy.
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym, na zmiany, według grafika (zapewniamy naszym Dzieciom stałą 24-godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu).
  • Ciepło i wrażliwość na potrzeby małych Dzieci.
  • Dyspozycyjność związana z pracą według wskazań grafika (zmiany 12-godzinne, także w weekendy i święta).
  • Wymagane ukończenie szkoły przygotowującej do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego lub pielęgniarki albo studia pedagogiczne. Możliwe też podyplomowe studia pedagogiczne

Oferujemy

  • ZAPEWNIMY CI niezbędne wdrożenie do pracy, pomoc Specjalistów.
  • Będziesz współpracować z bardzo profesjonalnym, wykształconym zespołem, w przyjaznym otoczeniu.
  • Twoje wynagrodzenie będzie zależne od liczby dyżurów w miesiącu, płatne za godziny pracy, w systemie miesięcznym.
  •   „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja Gajusz 93-271 Łódź Jarosława Dąbrowskiego 87, NIP: 7251657818 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łódź
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 3 700 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)