Specjalista IT

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

PAK Sp. z o.o. to nowoczesna firma rodzinna składająca się w 100% z polskiego kapitału, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją specjalistycznych opakowań foliowych do żywności. Oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży, szukamy osób, które chcą na dłużej związać się z jedną firmą.

Zakres obowiązków

Wdrożenie, nadzór i administrowanie systemu ERP

Współpraca z dostawcami usług oraz oprogramowania

Administrowanie i rozwijanie podległych systemów informatycznych

Utrzymanie systemów informatycznych pod kątem zachowania ich ciągłości działania i obsługa bieżących zgłoszeń

Przeprowadzanie szkoleń dla kluczowych użytkowników

Optymalizowanie procesów IT

Projektowanie nowych rozwiązań oraz czynny udział w ich wdrażaniu

Wymagania

Doświadczenie jako wdrożeniowiec lub kierownik projektu w zakresie wdrażania systemów produkcyjnych, wymiany i eksportowania danych

Doświadczenie w administracji i zarządzaniu infrastrukturą IT w firmie produkcyjnej

Znajomość infrastruktury sieciowej i serwerowej zapewniające właściwe działanie oraz bezpieczeństwo użytkowników i danych

Znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN, routery, switche)

Znajomość systemów, Windows 7-11, Windows Server, macOS

Znajomość oprogramowania do pracy grupowej

Umiejętność diagnozowania awarii sprzętu komputerowego i multimedialnego

Umiejętność planowania pracy własnej i organizacji zadań

Inicjatywa własna oraz podejmowanie działań mających na celu jej realizację

Umiejętności współpracy i efektywnej komunikacji

Oferujemy

Umowę o pracę

Pracę na pełen etat

Dopłata do wypoczynku

Kartę PZU zdrowie

Dopłatę do karty sportowej

  • Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowo-Produkcyjna PAK sp. z o.o. 87-100 Toruń Towarowa 15, NIP: 8790166844. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Handlowo-Produkcyjna PAK sp. z o.o. 87-100 Toruń Towarowa 15, NIP: 8790166844 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Toruń
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.