MURARZ/PRACOWNIK BUDOWLANY

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

KARPAT-BUD sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie kompleksowego wykonawstwa robót budowlanych. Podkarpacka spółka budowlana świadczy usługi budowlane w systemie „projektuj i buduj” oraz prowadzi roboty w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów i budowli inżynierskich, zwłaszcza o konstrukcji żelbetowych, galerii handlowych, hal o konstrukcji stalowej i żelbetowej, budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Budując swoją pozycje i markę na rynku budowlanym szczególną uwagę poświęcamy najwyższym standardom obsługi inwestorów oraz partnerskim relacjom ze wszystkimi firmami współpracującymi; dostawcami i podwykonawcami.

Aktualnie w związku z realizacją nowych projektów, poszukujemy chętnych do pracy

na stanowisko: MURARZ ORAZ PRACOWNIK BUDOWLANY

Zakres obowiązków

  • prace murarskie
  • prace ogólnobudowlane

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na danym stanowisku

• znajomość rysunku technicznego

• samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • komfortowe warunki pracy
  • samodzielne stanowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: +48 17 77 37 011 lub +48 795 501 015

  • Administratorem danych osobowych jest KARPAT-BUD sp. z o.o. 36-060 Głogów Małopolski Innowacyjna 5, NIP: 5170145326. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KARPAT-BUD sp. z o.o. 36-060 Głogów Małopolski Innowacyjna 5, NIP: 5170145326 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)